Jesteś na stronie głównej sprzedawaniaSprzedawanie

Zarabiaj pieniądze, sprzedając na eBay

Kliknij przycisk Wystaw przedmiotWystaw przedmiot

Podstawy

 1. 1

  Sprzedawaj z łatwością

  Przy wystawianiu pomożemy Ci przygotować opis, zrobić zdjęcia i wycenić przedmiot, a także oferujemy narzędzia ułatwiające sprzedaż na eBay.
 2. 2

  Zarabiaj dobre pieniądze

  Miliony potencjalnych klientów na całym świecie szukają tego, co masz na sprzedaż.
 3. 3

  Możesz czuć się bezpiecznie

  Jako sprzedawcę na eBay chronią Cię nasze zasady, monitoring i zespół obsługi klienta.

Sprzedajesz jako firma? Z nami to łatwe

Skorzystaj z naszych zaawansowanych narzędzi do zarządzania zapasami i zamówieniami, monitorowania sprzedaży oraz budowania wizerunku marki.

Kliknij przycisk Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Porady przy wystawianiu

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje sprzedawanie na eBay?

Gdy wystawiasz oferty na eBay, naliczamy opłaty za wystawienie zależne od ceny i formatu sprzedaży oraz koszt wybranych opcji dodatkowych, a gdy przedmiot się sprzeda – prowizję od sprzedaży. Dowiedz się więcej o opłatach

Jak najlepiej wysłać przedmiot?

W formularzu sprzedaży wybierz usługę wysyłkową i podaj jej koszt. Jeśli zaoferujesz więcej niż jedną opcję wysyłki, możesz przyciągnąć różne typy kupujących. Gdy przedmiot się sprzeda, wyślij go jak najszybciej po otrzymaniu płatności od kupującego. Jeśli masz numer przesyłki, dodaj go na stronie Mój eBay, aby kupujący mogli ją śledzić.

Czy mogę sprzedawać lokalnie na eBay?

Możesz! Podczas wystawiania oferty możesz w opcjach wysyłki w formularzu sprzedaży zaoferować możliwość odbioru osobistego.

Jak kupujący zapłaci za zakupy?

eBay przetwarza płatności, więc możesz sprzedawać i otrzymywać płatności w jednym miejscu, a kupujący mają więcej sposobów na dokonanie zapłaty. Forma płatności zostanie dodana, gdy będziesz wystawiać swój przedmiot. Dbając o bezpieczeństwo serwisu, dopuszczamy tylko te formy płatności, które zapewniają odpowiednią ochronę zarówno kupującym, jak i sprzedawcom.

Jak wybrać cenę sprzedaży dla przedmiotu?

Wycena przedmiotu zależy od tego, jak chcesz go sprzedać, tzn. na aukcji z licytacją czy po cenie Kup teraz. Wybranie niskiej ceny wywoławczej dla aukcji może zwiększyć zainteresowanie przedmiotem. Jeśli dodasz opcję Najlepsza oferta, kupujący mogą składać oferty, które możesz przyjąć lub odrzucić.

W jaki sposób eBay chroni sprzedawców?

Rozumiemy, że czasem występują zdarzenia, których nie jesteś w stanie kontrolować. Jeśli tak się stanie, pomożemy Ci. Ochronimy Cię przed nieuczciwymi klientami, nie wprowadzamy zmian w Twoich warunkach sprzedaży i badamy problemy ze sprzedażą, aby rozstrzygać je sprawiedliwie dla obu stron.

Co mogę sprzedawać na eBay?

Możesz sprzedawać prawie wszystko – od rękodzieła po używane i nieużywane przedmioty ze swojej szafy. Nie zezwalamy na sprzedaż przedmiotów, jeśli zabraniają tego przepisy lub oferta narusza prawa własności intelektualnej.

Jak założyć konto?

Aby zacząć, kliknij Wystaw przedmiot. Gdy będziesz wystawiać pierwszą ofertę, pomożemy Ci utworzyć i zweryfikować konto oraz określić dane do płatności. Przygotuj dane konta dla preferowanej formy płatności oraz telefon, aby odebrać telefon lub SMS w ramach procedury weryfikacji Twojej tożsamości.